مرا 

چون آخرین پک مانده از سیگار

با جان و دل

طولانی به کام بکش

پی نوشت: همه چیز زیر سر این هاست، قابل حمل، در دسترس، زود هضم. سرت که درد می کند یک عدد به ابعاد یک حبه قند بسیار کوچک به نام استامینوفن می خوری و تمام. حال دلت که پریشان است، چیزی به اندازه نقل های سفید به نام آسنترا می خوری و تمام. این داستان درمان همه ی مرض های کوچک و بزرگ است .دیگر کسی برای سردرد ده دقیقه نفس عمیق  کنار پنجره تجویز نمی کند و یا برای دل پریشان موزیک ملایم حین قدم زدن .

ما خیلی راحت به سبک جدیدی از زندگی خو گرفته ایم، سبکی که در آن همه چیز زود هضم و کوتاه رخ می دهد و عجیب اینکه وسط این دنیای جدید من عاشق نسخه های معمولی ام.

دلم می خواهد سر درد که گرفتم، کسی کنارم بنشیند ده عدد بوس برایم تجویز کند به این شیوه که صورتم را مثل بچه های کوچک بچسبانم بیخ صورتش با دمی عمیق بو کشیده و در بازدمی طولانی ببوسمش.

دلم می خواهد حال دلم که پریشان شد، کسی برایم دقایقی ممتد شنیدن " دوستت دارم "  تجویز کند

باید چیزی این وسط داخل پرانتز بگویم: (دوستم می داری.می دانم

آنکه می داند دلم من است. چشم ها و گوش های من بسیار از دانستن دوست داشتنت محروم بوده اند. این روزها وقتی برایم گاهی می نویسی دوستم داری، من چیزی میان گریه و لبخند معلق می مانم، نمی دانم از ذوق دیدن این جمله بخندم و یا برای تمام روزهایی که حسرتش هزاران هزار هزار هزار بار به دلم ماند گریه کنم)

هر کس تصویری از زندگی ایده آل در ذهن دارد. من هم.

دلم میخواهد در دنیایی که مردم به شدت غرق در چیزهایی مثل" بهترین، بدترین، فقیرترین، ثروتمندترین، شیکترین، خزترین، برندترین، دهاتیترین" و یا هزاران "ترین" دیگر هستند، کاملا معمولی زندگی کنم. مثلا

دلم خانه ای می خواهد که چهار گوشه اش کتاب تا حوالی سقف چیده باشد با دکوراسیونی ساده، رنگی ، چوبی و نوری ملایم

یا دلم می خواهد هر روز لباسی ساده، گله گشاد با رنگ های شاد بپوشم.

و مهم تر از این ها دلم کسی را می خواهد برای دوست داشتن و دوست داشته شدن و محکم. کسی از جنس خانواده از جنس معشوق.

امروز برادرم با من تماس گرفت و گفت: " لاله حسینی"         گفتم: جانم

گفت: " لاله حسینی" بلند جواب بده                                 گفتم: جاااااانم

گفت: زنگ زدم فقط یه جمله بهت بگم تو خواهر من نیستی، تو " مادر دوم منی"

برادر دلبندم از بابت زمانی که برای کشف واژگان محبت آمیز جدید صرف می کنی از تو سپاس گذارم.

برایم ,دوست ,هزار ,زندگی ,چیزی ,تمام ,لاله حسینی ,هزار هزار منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تخصصی ترین وبلاگ مشاوره در زمینه انتخاب رشته، کنکور و دانشگاه طراحی سایت و سئو سایت وبلاگ سایت همراه مشاور پرتال سلامت اشتهارد عکاسی بیست فروشگاه پکیج رادیاتور در شیراز نیلگون مگ فا دختر و پسر عمو